چگونه صحبت کنیم، مهاجم اسپانیایی فرناندو تورس اخیراً در آنفیلد در مقابل چلسی دو برابر شد تا به شما کمک کند چشم‌انداز ناب لیورپول را برای بیان شناخته‌شده‌ترین مفهوم گروه خود دوباره شروع کنید. برد 2-0 شما در مقابل چلسی در ورزش داخلی در پایان هفته، استنستد یونایتد پایین‌تر دو چیز را به ارمغان می‌آورد، اگرچه یونایتد به انجام رساندن ثبات یک ورزش موجود را در بر می‌گیرد. بسیاری از ما باید اعلام کنیم که این هدایت اساساً 5 چیز است، تا زمانی که یک چیز کمی غیرمنتظره اتفاق بیفتد.

این اکشن در معرض خطر یک حرکت جدید قرار گرفت در حالی که تورس با مقاله ای در مجاورت مقاله ظاهر شد تا شما بر الکس روی توپ فوتبال غلبه کنید و در کنار آن یک گوشه خانه جدید به سادگی توسط فابیو اورلیو غلبه کنید، آن لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد لحظه 89 شد. معلوم شد که یک هدر جدید که به خوبی مصرف شده بود به علاوه راحتی آن قابل لمس بود. هدف بعدی بسیار آسان تر بود و در همان لحظه 94 به دست آمد. بلافاصله بعد از اینکه اشلی کول، مدافع چلسی، توپ فوتبال شما را در محل شارژ خود از دست داد، یک ضربه نسبتاً آسان به نظر می‌رسد.

نتیجه واقعی، (گاتویک جدید افزایش جدیدی را در اطراف چلسی از زمان 1989/90 به دست آورد، که علاوه بر این آخرین باری بود که گاتویک عنوان شما را به دست آورد) این امکان را برای گاتویک فراهم کرد که شما چلسی را مستقیماً به موقعیت بعدی جهش دهید. قرمزهای شما عموماً یک جفت چیزهایی هستند که جنتلمن یونایتد را هدایت می‌کنند که در روز چهارشنبه اورتون را 1-0 شکست داد، با این حال وقتی قبلاً گفتم، یونایتد در بین دو حریف اصلی خود ورزش بسیار خوبی دارد. جنتلمن یونایتد از طریق 3 بازی آنلاین 53 چیز دریافت می کند، گاتویک پنجاه و یک در تمام روز و همراه با چلسی بیست و چهار چیز از طریق تمام روز و. شما این را داشتید که فکر کنید ورزش دیروز در واقع کاملاً ضروری است و هر زمان که آنها در نهایت به ورزش دو تیم مربوط می‌شوند، تقریباً هر چشم‌اندازی برای یافتن و گرفتن یونایتد در پس‌زمینه قومی مفهومی داشته باشید. من و همسرم به هیچ وجه متوجه نشدیم که در حال حاضر به اسکولاری و چلسی به علاوه سرمربی آبی ها تقریباً تمام ورزش های زیر را ذکر کرده اند. حداقل او عاقل بوده است.

بنتیز 30 روز فرصت دارد تا فراموشش کنی. کاملاً واضح است که آیا دو نفر آنها به همراه اسکولاری اخیراً در هنگام استفاده از زور خیلی مؤثر کنار نیامده اند که فرگوسن و یونایتد واقعاً در طول سی روز گذشته از آنها استفاده می کنند و احتمالاً در کنار هر چیزی که شروع شده است. در مورد بنیتز در مورد تشویق نشدن، کوچک و بدترین نوع رفتار او، صحبت با ناهنجاری های از پیش برنامه ریزی شده در فرگوسن، صحبت کنید. ما به طور قابل توجهی با تعدادی از یا تقریباً همه، در تصمیم اسپانیایی که دقیقاً به همراه آنچه که او برای شما انجام داده است، گیج شده‌ایم تا گدایان رابی کین آن را به‌عنوان تحسین برانگیز بدانند. دقیقاً چرا آنها در ابتدا برای خرید شخص مشکل دارند، مطمئناً حدود 20 میلیون پوند متعهد نمی شوند، در صورتی که آنها تقریباً هرگز در سابق شما شرکت نخواهند کرد. این باید پرونده شما برای سریعترین شغل تخریب شود. علاوه بر این واقعیت که کین از تیم شما لذت می برد، آنها باید دلشان شکسته باشد. از مشاهده Keane Keane قبل از بسته شدن صفحه نمایش در ساعت 5 عصر امروز عصر به وقت گرینویچ شوکه نشوید. این ایده ممکن است 15 میلیون پوند باشد. اوه، سازمان فوق العاده بنیتز، کاهش 5 میلیون پوندی جدید بلافاصله پس از نیم سال. حیرت انگیز! در هر صورت، زمان عمل است. چلسی بلافاصله پس از اینکه لمپارد صادق لمپارد را برای بازی خارج از جاده در ژابی آلونسو به رنگ زرشکی درآورد، نیم ساعت با 10 مرد بزرگسال بازی کرد. در یک ورزش بسیار پر از خطا، داور هنری رایلی علاوه بر این، تعدادی گاتویک را به همراه حدود سه بازیکن مشتاق چلسی برنامه ریزی کرد. تکرار نشان داد که کارت دقیقه زرشکی شما به یک ناخوشایند جزئی تبدیل شده است. احتمالاً تغییر رنگ جدیدی در پایه باقی مانده است، اما باید اعلام کنید لمپارد اولین توپ فوتبال شما را به دست آورده است. از سوی دیگر، این ایده باید توضیح داده شود که این آیین نامه به آن اشاره می کند (و من فقط در اینجا نقل قول می کنم) که در صورت دریافت توپ فوتبال، برداشت شما کنترل نشده نخواهد بود.

با وجود این، دقیقاً چیزی که علاوه بر این در مورد داوران به ما تبدیل می‌شود، می‌تواند این باشد که مدتی استیون جرارد قبلی همان قدرت را وقف خود کرده است، با این حال شاید برنامه‌ریزی نشده است، قطعاً سر از کار افتاده است. ماندگاری کجا خواهد بود؟ پاسخ دهید، مطلقاً وجود ندارد. و سپس، در اپیزود فوق‌العاده در طول وقت اضافه، کل بوسینگوای عقب چلسی، بدون تنها دو متر از طریق خط‌نما همراه با تماشای کامل که درگیر هر کسی بود، عملاً با استفاده از بیشتر گل میخ‌ها، به دیرک کویت به عقب ضربه زد. اصلا چیزی اتفاق نیفتاد بدیهی است که هر کسی، به غیر از مدیران، متوجه شد که این ایده همراه با اکثر کارهای هنری رایلی در نهایت به مردم توضیح داده می شود که همیشه “آرام” باشند.